Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s 30 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění Vašich zkušeností a rozvoj Vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Field engineer

Field engineer, neboli technický zástupce, buduje vztahy s projektanty, statiky a realizačními firmami. Výsledkem práce field engineera jsou technické návrhy, praktické ukázky anebo například velká školení pro partnery firmy HILTI. Field engineer je nositelem technického know-how.

Jak vypadá práce na této pozici?

- Navštěvování statických kanceláří v rámci šíření způsobu návrhu Hilti produktů/softwarů
- Ukázky efektivních postupů provádění Hilti produktů/technických řešení na stavbách, realizace tahových zkoušek
- Úzká spolupráce s Hilti obchodními poradci při realizaci našich technických řešení na stavbách a tvorba cenových nabídek
- Školení realizačních firem pro správné použití Hilti protipožárních ucpávek a kotevních systémů
- Reprezentace na konferencích a odborných seminářích

Jaký je Váš ideální profil?

- VŠ - stavební fakulta, obor konstrukce staveb (stavební mechanika, betonové / ocelové konstrukce výhodou)
- Komunikativnost, schopnost řešení problémů
- Schopnost pracovat a rychle se rozhodovat v časově náročných situacích
- AutoCad – uživatelská znalost
- Prezentační dovednosti
- Týmový hráč
- Iniciativnost a nadšení pro nové poznatky
- Flexibilita (občasné služební cesty v rámci ČR a SR)
- Řidičský průkaz sk. B
- AJ – základní komunikační úroveň

Klíčový fakt:

Už od roku 1941 pracujeme na tom, aby náš zákazník měl radost ze spolupráce s naší společností. Dosahujeme toho nabídkou unikátních produktů a služeb, ale také díky kvalitnímu týmu, který stojí na vzájemné důvěře, kontinuálnímu vzdělávání, stabilitě anebo naopak na možnosti změny. Chcete i Vy pracovat v rodinné firmě, která patří mezi nejlepší zaměstnavatele v České republice?

Co vám nabízíme?

- Práci v motivovaném kolektivu
- Coaching a Mentoring
- Vzdělávací programy
- Možnost kariérního rozvoje v ČR i v zahraničí
- Služební auto i pro soukromé účely
- Stravenky v hodnotě 110 Kč
- Remote working – práce odkudkoliv
- Flexibilní pracovní doba,
- 5 týdnů dovolené
- Sickdays
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Finanční příspěvky při různých událostech – svatba, narození dítěte, pracovní výročí
- Proplacení 14 dnů nemocenské v 100 % výši
- Multisport karta
- Spoločenské aktivity v rámci organizace (sportovní, rodinné, teambuidlingové)

Potřebujete:

- VŠ - stavební fakulta, obor konstrukce staveb (stavební mechanika, betonové / ocelové konstrukce výhodou)
- Komunikativnost, schopnost řešení problémů
- Schopnost pracovat a rychle se rozhodovat v časově náročných situacích
- AutoCad – uživatelská znalost
- Prezentační dovednosti
- Týmový hráč
- Iniciativnost a nadšení pro nové poznatky
- Flexibilita (občasné služební cesty v rámci ČR a SR)

Kontakt

Hilti ČR spol. s r.o.
Natália Sičáková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Hilti ČR spol. s r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Hilti ČR spol. s r.o., IČO: 41693132, Uhříněveská 734, Průhonice, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.