Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s přibližně 27 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění Vašich zkušeností a rozvoj Vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Brand and merchandising podpora

Hilti ČR, jeden z nejlepších zaměstnavatelů, hledá do svého týmu člověka s ambicí kariérního růstu. Na své startovací part – time pozici pracovníka marketingu získáte první relevantní zkušenosti v oboru. Také se budete moci rozvíjet v mnoha dalších oblastech, zjistit v čem vynikáte a postupně objevovat firmu blíže.

Jak bude vypadat vaše náplň práce?

• Zodpovědnost za marketingový sklad
• Zpracování objednávek a vyskladnění zboží jako ochranné pomůcky, reklamní předměty, tiskové materiály
• Spolupráce v oblasti brand marketingu
• Ve spolupráci s naší brand expertkou podílení se na řešení marketingových kampaní a strategií

Co očekáváme od vás?

• Chcete pracovat cca 20 hodin týdně
• Jste pečlivý/á a můžeme se na vás spolehnout
• Nemáte problém s manuální prací, část práce strávíte ve skladu
• Studujete marketing, nebo je to oblast která vás zajímá a chcete se vzdělávat dál

Proč si vybrat Hilti?

- Nabízíme zajímavou a časově flexibilní brigádu – domluvíme se, jak v rámci týdne rozdělíme cca 20 hodin práce ve formě DPP/DPČ
- Možnost růstu v rámci společnosti – v marketingu nebo na jiné oddělení
- Jsme skvělý kolektiv a vždycky se snažíme vyhovět požadavkům zákazníků
- Bavíme se otevřeně a klidně občas zajdeme na pivo

Kontakt

Hilti ČR spol. s r.o.
Natália Sičáková