Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s přibližně 27 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění Vašich zkušeností a rozvoj Vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.

Credit & Collection specialist

Jak vypadá práce na této pozici?

Na této pozici budete důležitým článkem v podpoře obchodních týmů. Budete mít na starosti analýzu dat o zákaznících a jejich finančních ukazatelích. Oddělení credit & collection hraje důležitou roli v procesu zákaznických objednávek. Budete tak zodpovědní za posuzování rizika, které souvisí s jednotlivými objednávkami. Zároveň budete partnery našim zákazníkům ohledně finančních témat. Spolupracovat budete také s dalšími odděleními například při tvorbě reportů. Denně budete pracovat v SAPu a dalších programech.

Klíčový fakt:

V Hilti věříme ve vyvíjení vlastních lidí. Z tohoto důvodu obsazujeme 90 % manažerských pozic z vlastních řad. I díky tomu jsme již po páté v řadě obhájili titul Best Employer.

Co nabízíme?

Nabízíme příležitost stát se součástí oddělení, které hraje důležitou roli ve firmě. Budete se moct učit od zkušených kolegů ve velmi pokročilém finančním prostředí, které využívá nejmodernější metody. Budete se účastnit regionálních i globálních projektů. Budeme vás podporovat jak v osobnostním, tak také kariérním růstu.

Navíc nabízíme:
- proplacení 14 dnů nemocenské ve 100 % výši
- příspěvek na penzijní připojištění
- Sickdays
- flexibilní pracovní doba
- stravenky
- multisport karta + posilovna na centrále zdarma
- příspěvek při narození dítěte a další..

Proč byste se měli přihlásit?

Máme tu skvělý tým lidí s různorodými zkušenostmi. Vážíme si zkušených profesionálů, a díky propracovanému systému školení a intenzivní týmové spolupráci umíme zkušenosti sdílet a rychle začlenit do týmu i nováčky.

Potřebujete:

- Vysokoškolské vzdělání (min. bakalářský stupeň)
- Pokročilou znalost AJ
- Velmi dobrou znalost Excel (příprava reportingu, analýza dat, kontingenční tabulky)
- Znalost SAP výhodou

Kontakt

Hilti ČR spol. s r.o.
Natália Sičáková

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Hilti ČR spol. s r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Hilti ČR spol. s r.o., IČO: 41693132, Uhříněveská 734, Průhonice, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

best employers